Jedynka Łódź
artykul

Mistrzostwa Województwa Klas III
2012-12-08 19:18:32
W Mistrzostwach Województwa Klas III, które odbyły się w Łasku w dniu 25.10.2012r. sztafeta MKS Jedynka zajęła czwarte miejsce w wyścigu 4x50 m. stylem dowolnym z czasem 3:06,20 (Basia Owczarek, Oliwia Szubska, Emilia Kowalewska i Zuzia Hintz).

Na tym samym dystansie rywalizowali też chłopcy w składzie: Mateusz Zgierski, Jakub Wiśniewski, Błażej Dyja, Alan Coleman. Wywalczyli 5. miejsce z czasem 3:05,36.

W wyścigach indywidualnych Alan Coleman zajął 6 miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym z czasem 47,46 oraz 7 miejsce na 50 stylem dowolnym?? 41,45.

Ósmą pozycję w konkurencji 25 m. stylem motylkowym wywalczył Maksymilian Zgierski. Jego czas to 22,74. Był także sklasyfikowany na 13. miejscu na dystansie 25 m. stylem klasycznym. W tej samej konkurencji miejsce 11 zajął Timoty Kolejaie z czasem 25,48.

Na 12 pozycji uplasowała się Oliwia Szubska z czasem 49,68 na dystansie 50 m. stylem grzbietowym.

Na uwagę zasługują także wyniki Jakuba Wiśniewskiego?? - 13 miejsce (50 grzb.), Basi Owczarek (50 dow.), Oli Pietrzak - 15 miejsce (25 klas).

Ogółem startowało ponad 200 dzieci z województwa łódzkiego.